Komshine Fiber Optik OTDR Test QX50-S Tekli 32/30dB 1310nm/1550nm ile İspanyolca Dil
6 755.82TL

Komshine Fiber Optik OTDR Test QX50-S Tekli 32/30dB 1310nm/1550nm ile İspanyolca Dil

0 Değerlendirmeler | Bir değerlendirme yazın
  • Stok durumu:Stokta var
  • Ürün Kodu:c1514

Komshine QX50 SM OTDR 1310/1550nm, 32/30dB, Yüksek Dinamik Aralık OTDR Metre, fiber Kaybı Test Cihazı, Fedex tarafından Ücretsiz Kargo

Dahili Görsel Hata Bulucu

* Fedex express üzerinden 24 Saat içinde gemiler *

* FC + SC + LC Adaptörleri ile gel *

* İngilizce + İspanyolca + Portuguess Dil *

* Test Sonuçları Analizi softeware *

Ile bir kısa

Özellikleri için QX50-S OTDR:

Uygulanabilir lif: Ağları ile PLC Bölücülerin Dalga boyu: 1310/1550nm Kadar 32/30dB Yüksek Dinamik Aralık Mesafe Aralığı: 4,8, 16,32, 64,128,256 km Darbe ile: 10,30, 80,160,320,640, 1280,5120, 1024ns 640 × 480, 6.5 inç TFT-LCD (dokunmatik ekran) USB arabirimleri, destekleyen USB sopa ve yazıcı ve doğrudan kablo indir için ActiveSync Bellek kapasitesi> 800 izleri Dahili lityum pil ile yüksek kapasiteli için üzerinde 8 saat çalışma ömrü Ekran: Renkli LCD Bir yıl Emri

Özellikler Modeli = QX50-S Dalga boyu (nm) = 1310/1550 Dinamik aralığı (dB) = 32/30 Darbe genişliği (ns) = 5 , 20 , 40 , 80 , 160 , 320 , 640 , 1280 , 2560 , 5120 , 10240 , 20480 Ekran 6.5 inç TFT LCD dokunmatik ekran Olay kör bölge (m) = 1.8 Zayıflama kör bölge (m) = 9 Doğrusallık (dB/dB) = ± 05 dB/dB Kaybı eşik (dB) = 0.05 Kaybı çözünürlük oranı (dB) = 0.001 Örnekleme çözünürlük oranı (m) = 0.125 8 için Örnekleme noktası = 32 k Mesafe belirsizlik (m) = ± (1 m + 5 × 10 -5 × Mesafe + örnekleme aralığı) Mesafe kapsam (km) = 0.3 to180 Bellek kapasitesi iz = SD Kart (4G),> 10000 adet Süresi ölçüm = Kullanıcı tarafından tanımlanan; 5sec, 10sec, 15sec, 30sec, 1 min, 2 min, ve 3 min seçilebilir Optik arayüz = FC/UPC + SC/UPC + LC/UPC Veri arayüzü = USB arayüzü, SD kart arayüzü Görsel Hata Bulucu = Mevcut Güç kaynağı = Lityum pil; devam çalışma süresi ≥ 8 saat Garanti süresi = 12 ay

Standart Paket:

QX50 OTDR

FC + SC + LC UPC Konnektörler

SM Fiber Optik Patch Kablosu FC-SC 1 M

Test ve Kalibrasyon Raporu

AC/DC adaptörü

Kalite belgelendirme

Iz analiz yazılımı (CD)

Dahili pil

Kullanıcı Manuel

Taşıma çantası

Ürünleri tavsiye:

Komshine FX37 çekirdek hizalama 6 motorlar 7 s ekleme zaman ile fusion splicer FTTH fiber optik ortak makinesi

Fiber Optik Bağlayıcı Kaset 500 + temizlikleri için FTTH FTTX

Ücretsiz kargo Komshine fiber optik stripper 45-162/45-163/45-165 optik fiber ceket kesici

KomShine KFI-35 Fiber Optik Tanımlayıcı ile 0.9/0.25/2/3mm dört adaptörler

Komshine KLS-35-S SM 1310/1550nm EKK optik ışık kaynağı

Komshine Fiber Optik OTDR Test QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm ile İspanyolca Dil

Bize ulaşın

Bizim Müşteriler

Shippment

1. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş.

2. HIZMET TRANSIT ZAMANı Sağlanan bu taşıyıcı ve kez tatil sezonu özellikle sırasında değişebilir. Mal almak değil varsa lütfen bize ulaşın, fazla mesai biz 24 saat içinde size çözüm geri alacak.

3. Yardım alıcılar azaltmak veya gümrük vergisi önlemek için, biz "Hediye veya Numune" gerekirse, biz de yardımcı fatura üzerinde düşük değer beyan düşük vergi ödemek için, Eğer herhangi bir öneri, sipariş bir not bırakın lütfen.

4. Gümrük Vergisi Alıcı tarafından ödenmesi gerekmektedir, Satıcı destek ve Gümrük Vergisi.

Ödeme

1. Biz Alipay, Western Union ve T/T. Tüm kredi kartları güvenli ödeme işlemci EMANET yoluyla kabul edilir.

2. ödeme yapamıyorsanız zaman hemen ihale kapattıktan sonra, birkaç dakika bekleyin ve yeniden deneyin lütfen.

Garanti

1. 12 ay Üretici Garanti (Hariç yapmacık damagement veya hor). Herhangi bir ürün olacak Test 100% önce teslimat.

Garanti:

1. eğer herhangi küçük bir sorun ile gelir: asap lütfen bize ulaşın. Size online destekler: Telefon Çağrı, E-posta ve Video Öğretici. ve express tarafından size yedek parçaları

2. makine büyük sorunu ile birlikte geliyor: biz tamir için bize geri göndermek için size sormak. Ve daha sonra size itback göndermek. Biz size yeni bir makine göndereceğiz eğer biz düzeltmek değil kırık makinesi.

Garanti dışında:

Alıcı parçaları gerekiyorsa, satıcı bu sadece temel maliyet sunmak söz veriyorum.

Geribildirim

Biz takdir 5-yıldız olumlu geribildirim , Bizim uzun vadeli iş için iyi, Daha da önemlisi , Gerçek değerlendirme yardımcı olabilir birçok alıcılar ve dürüst satıcı güvenilirliğini geliştirmek.

Eğer herhangi bir soru lütfen bize ulaşın, biz tüm soru ve teklif için mutlu vardır içinde cevap 24 saat

Etiketler: Ucuz Komshine Fiber Optik OTDR Test QX50 S Tekli 32/30dB 1310nm/1550nm ile İspanyolca Dil, Yüksek Kalite Komshine Fiber Optik OTDR Test QX50-S Tekli 32/30dB 1310nm/1550nm ile İspanyolca Dil, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • Lif Tipi: Tek Modlu
  • Event Dead Zone: 1.6m
  • Wavelength: 1310/1550nm
  • Memory Card: 8G,>10,000 traces memory
  • Uyumlu: TP-link
  • USB: Yes
  • Bağlayıcı Tipi: Hibrid
  • Marka Adı: komshine
  • Software: OTDR Traces Manager
  • VFL: Yes
  • Connector: SC,FC,LC/UPC (APC customized)
  • Ürün Uzunluğu: 1m
  • Dynamic Range: 32/30dB
  • Model Numarası: QX50-S
  • Attenuation Dead Zone: 9m
  • Warranty: 1 year
Ek bilgi
  • Paket Boyutu: 40cm x 33cm x 12cm (15.75in x 12.99in x 4.72in)
  • Birim Tipi: parça