3 m MTP MPO yama kablosu OM3 Kadın için 6 LC UPC Dubleks 12 Lifler Patch kablosu 12 Çekirdek Jumper OM3 breakout Kablo, tip A, Tip B
183.95TL 174.76TL

3 m MTP MPO yama kablosu OM3 Kadın için 6 LC UPC Dubleks 12 Lifler Patch kablosu 12 Çekirdek Jumper OM3 breakout Kablo, tip A, Tip B

0 Değerlendirmeler | Bir değerlendirme yazın
  • Stok durumu:Stokta var
  • Ürün Kodu:c1574

MPO Kadın LC UPC Dubleks OM3 Modlu Demeti Kablo

MPO Breakout kablo, bir maliyet-etkin alternatif zaman alıcı alan sonlandırma, yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır veri merkezlerinde hangi gerekir uzay tasarrufu ve kablo yönetimi sorunları azaltmak. Senko ile MPO konnektörleri ve Clearcurve fiber, bu optimize için 40G QSFP + SR4 için 10G SFP + SR, 100G QSFP SR4 için 25G SFP-25G-SR-S optik doğrudan bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları.

Lütfen dikkat: BIZE Conec MPO MTP konnektörler ile tam uyumlu vardır standartları, elde kıyasla daha yüksek performans seviyeleri jenerik MPO konnektörleri. Ürün Özellikleri Bağlayıcı Bir MPO Kadın (pinless) 40/100G Ethernet Mesafe 100 m de 850nmx Bağlayıcı B LC UPC Ikili 10G Ethernet Mesafe 300 m de 850nm Fiber Modu OM3 50/125 μm Dalga boyu 850/1300nm Cam Elyaf Temizle RoHS Uygunluğunu Durumu Uyumlu MPO Konektörü IL 0.35dB Max (0.15dB Typ.) LC Konektörü IL ≤0. 2dB MPO Konektörü RL ≥20dB LC Konektörü RL ≥20dB Zayıflama at 850nm ≤2. 3dB/km Zayıflama at 1300nm ≤0. 6dB/km Ceket OD 3.0mm Fan-Out Çapı 2.0mm Kurulum Çekme Yük 100 N Uzun vadeli Çekme Yük 50 N Kablo Ceket LSZH Fiber Sayısı 8 lifler Çalışma Sıcaklığı -10 için °C + 70 °C Depolama Sıcaklığı -40 + 85 için °C °C 0.35dB Ultra Düşük IL + SENKO Bağlayıcı

Max 0.35dB, tipik bir daha düşük 0.15dB MM Düşük Kaybı Ferruler ve MPO üzerinde SENKO bağlayıcı meclisi tarafından yapılır. 0.2dB Düşük Ekleme Kaybı LC Konnektörü

Sıkıca kullanan toleranced seramik halkalar tutarlı düşük kaybı ve montaj kolaylığı sağlamak için, sunan büyük performans ile çok yüksek tekrarlanabilirlik. 7.5mm Minimum Bükme Yarıçapı

BIF ile, bizim kablo azaltılmış geliştirilmiş viraj performans için tasarlanmıştır-yarıçapı gibi uygulamalar konut veya ofis ortamlarda az viraj hassasiyet var

Kalite Güvence Sertifikası

Kalite ve standartları QIALN temeli vardır. Biz müşterilerimize ile müşterilerine üstün, standartlara uyumlu ürünleri ve hizmetleri. QIALAN geçti birçok kalite sistemi verifications, gibi Anatel CE ve RoHS, kurulan bir uluslararası standart kalite güvence sistemi ve kesinlikle tasarım sırasında uygulanan standart yönetim ve kontrol, geliştirme, üretim, kurulum ve servis. EĞER HERHANGI BIR DAHA FAZLA HIZMET GEREKLI, LÜTFEN POSTA [email protected]

Etiketler: Ucuz 3 m MTP MPO yama kablosu OM3 Kadın için 6 LC UPC Dubleks 12 Lifler Patch kablosu 12 Çekirdek Jumper OM3 breakout Kablo, tip A, Tip B, Yüksek Kalite 3 m MTP MPO yama kablosu OM3 Kadın için 6 LC UPC Dubleks 12 Lifler Patch kablosu 12 Çekirdek Jumper OM3 breakout Kablo, tip A, Tip B, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

  • MTP/MPO Connector IL: 0.35dB Max(0.15dB Typ.
  • Model Numarası: MPO MTP
  • Long-Term Tensile Load: 50N
  • Installation Tensile Load: 100n
  • Connector B: LC UPC
  • Connector A: MPO MPT
  • Uyumlu: Özelleştirilmiş Markalar,Alcatel-lucent,TP-link,Açık Anahtarı,Ciena,Moxa,Ericsson,Ubiquiti,Linksys,Enterasys,Müttefik,D -Link
  • Ürün Uzunluğu: 3m
  • Marka Adı: UVR
  • Transmission Distance: 100m @40/100G, 300m @10G
  • MTP/MPO Connector RL: Not less than 20dB
  • Bağlayıcı Tipi: MPO/UPC
  • Lif Tipi: Multimode
  • Fan-Out Diameter: 2.0mm
  • renk: TYPE A, TYPE B
  • boyut: 3m
  • LC Connector RL: Not less than 20dB
  • LC Connector IL: Not more than 0.2dB
  • Jacket OD: 3.0mm
Ek bilgi
  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 15cm x 10cm x 15cm (5.91in x 3.94in x 5.91in)